Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Reakcija Lazićeve dok je Ahmićeva iznosila ove detalje iz spoljnog sveta je zaprepastila sve, ovo su mnogi primetili.
Učesnica “Elite”, Aneli Ahmić cimerima je u pabu “Prijatelji” opisala koliki je blam družiti se sa Slađom Lazić izvan “Elite” zbog njenog bahatog ponašanja.
Iako Aneli nije birala reči kojima je opisivala šta ona radi po restoranima i ulici, Slađa se konstantno ponosno smejala.
– Ona viče na konobare. Ja pijem kafu, a ona šampanjac usred bela dana i to traži jagodu – rekla je Aneli, pa nastavila:
– Meni si ti blam. Bahato se ponaša, vrti kad hoda – govorila je Aneli.
– Za Aneli se samo okreću kad hoda – dodala je Slađa.
Izvor: Sd.rs